V7CUBESPACE


CubeSpace Crops Farm – Zielona Równowaga – część pierwsza

STWÓRZ SWOJĄ KONTENEROWĄ FARMĘ JAKO POMYSŁ NA ŻYCIE I DOCHODOWY BIZNES

Najważniejszym czynnikiem decydującym o sukcesach lub porażkach życiowych jest wyraźne określenie celów do których dążymy. Koncentrowanie się na konkretnym celu jest 10 razy bardziej skuteczne niż niejasne obietnice (na przykład zobowiązanie „będę gotować dwa razy w tygodniu” jest 10 razy skuteczniejsze niż „chcę gotować więcej”).

Dlatego mamy dla Ciebie bardzo konkretny i praktyczny cel do realizacji jako pasja, sposób na życie i codzienna satysfakcja : stwórz z nami „Farmę W Kontenerach” którą my dalej nazywamy CubeSpace Crops Farm ©.

Zostanie farmerem kontenerowym wymaga dość znaczącej zmiany stylu i filozofii życia i jeśli nie jest to dla ciebie ,to całkowicie rozumiemy .Ale jeśli czytając nasze opracowanie na temat farmingu w pojemnikach poczujesz ,że tkwisz w życiowej koleinie i pragniesz zupełnej odmiany to może być ekscytujący sposób na więcej wolności w życiu ,na więcej natury wśród skomplikowanej codzienności i na poprawienie swojej sytuacji finansowej.

Oto 15 wspaniałych osobistych, filantropijnych i praktycznych powodów, aby rozpocząć hodowlę kontenerów jeszcze w tym roku .


ROZPOCZNIJ FARMING W KONTENERACH


No 1.

Bądź swoim własnym szefem

Bycie własnym szefem jest wyzwalającym doświadczeniem ,które pozwala kontynuować karierę na własnych warunkach. Weź sprawy w swoje ręce ,aby osiągnąć cele, które są dla Ciebie ważne i stwórz swój hydroponiczny biznes, aby zrealizować swoje zainteresowania i pasje. Po drodze zdobywaj cenne informacje o wszystkim – od umiejętności zarządzania czasem po optymalizację wydajności zielonych mikro-farm. Zaczerpnij inspirację z doświadczeń obecnych właścicieli mikro farm ,którzy zostali swoimi własnymi szefami.


No 2.
Stwórz idealną równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Jeśli kiedykolwiek pracowałeś dla kogoś to wiesz ,że zawsze poddany jesteś jakieś formie kompromisu i nacisku: pomijasz urodziny ważnej osoby dla podróży służbowej lub by oddać cenny czas przeznaczony dla rodziny sprawom służbowym. Z biegiem czasu sprzeczne priorytety powodują stres
prowadząc do zmęczenia ,do złego stanu zdrowia i do zniszczenia relacji z bliskimi .Obsługa mikro-farm wymaga około 15 godzin tygodniowo i od tego momentu czas poświęcony na marketing ,prowadzenie upraw i sprzedaż produktów należy wyłącznie do Ciebie!


No 3.
Zostaw biurko za sobą

Rezultaty pracy za biurkiem są żałosne :
siedzenie przez cały dzień jest ekstremalnie niezdrowe. Cukrzyca ,choroby serca ,a nawet rak mają swe praprzyczyny w długotrwałym siedzeniu !
Właściciele mini-farm mają więcej szczęścia ponieważ spędzają co najmniej 15 godzin tygodniowo na nogach ,wykonując lekką ,aktywną pracę w mikro-farmie.


No 4.
Osiągaj małe cele każdego dnia

Sukcesy – bez względu na to jak małe – wyzwalają uwalnianie dopaminy w mózgu, prowadząc do poczucia przyjemności i motywacji. Prowadzenie zielonych plantacji obejmuje wiele drobnych ,namacalnych osiągnięć każdego dnia – sadzenie ,przesadzanie ,zbiory ,sprzątanie – wszystko to sprawia ,że jesteś podekscytowany rozwojem swojej małej farmy.


No 5.
Pracuj rękami

Praca rękami może czynić cuda dla zdrowia emocjonalnego. Używanie rąk może zwiększyć szczęście, promując poczucie witalności i skuteczności. To z kolei może zmniejszyć stres i depresję oraz złagodzić lęk .Uprawianie zielonych warzyw to godziny spokojnej i metodycznej pracy, która zapewnia te korzyści każdego dnia.


No 6.
Zaangażuj się i zmień swoją społeczność

„Greenery” to nowa i ekscytująca technologia produkcji żywności ,która wzbudza zainteresowanie ludzi i zachęca ich do lepszego poznania Ciebie i Twojej mikro-farmy. Zaangażuj znajomych i sąsiadów w pyszną. Zdrową alternatywę dla nieapetycznych i przesyconych chemią warzyw pochodzących z klasycznej farmy lub ze sklepu spożywczego.


ROZPOCZNIJ ZIELONE UPRAWY W KONTENERACH DLA INNYCH.


No 7.
Stwórz środowisko terapeutyczne

Już starożytni Grecy stosowali terapię ogrodniczą i została ona odnowiona w XIX wieku i do dziś stosowana jako metoda terapeutyczna pomagająca zagrożonym i chorym psychicznie dorosłym. Dziś mamy producentów zielonych warzyw w CubeSpace Crops Farm © ,którzy pomagają weteranom wojennym ,dorosłym z autyzmem i osobom z historią nadużywania alkoholu i narkotyków. Społeczności te mogą korzystać z wielu fizycznych i emocjonalnych korzyści z pracy w mikro-farmach ,takich jak praca rękami, wykonywanie zadań i ogólnie uczestnictwo w znaczącym celu.


No 8.
Stwórz Oazę na Pustyni Żywności

Pustynię żywności definiuje się jako obszar, w którym mieszkańcy nie mają dostępu do świeżych owoców ,warzyw i innych produktów spożywczych .Pustynie żywnościowe są powszechnie spotykane w zubożałych obszarach
kraju z powodu braku rynków rolników lub dostawców zdrowej żywności w okolicy. Zielone plantacje technologii „Greenery” są doskonałym sposobem na dostarczenie zielonej żywności dla miejskich i wiejskich obszarów przez cały rok.


No 9.
Oszczędność wody

Tradycyjne rolnictwo wymaga niewiarygodnie dużej ilości wody: 80% zużycia wody przeznacza się na rolnictwo ,a tylko jedna główka tradycyjnie uprawianej sałaty wymaga 14 litrów wody. Dla porównania ,główka sałaty uprawianej hydroponicznie w naszej farmie kontenerowej zużywa tylko 2 litry wody. Chroni to otaczający krajobraz i źródła wody przed zanieczyszczeniem ,co jest częstym problemem w przypadku tradycyjnych metod uprawy.


No 10.
Wzmocnij lokalną gospodarkę

Wielu mikro-farmerów decyduje się pozostać lokalnymi dostawcami, sprzedając swoje produkty tylko hurtownikom, restauracjom lub klientom w najbliższym otoczeniu. Sprzedaż w obszarze lokalnej gospodarki tworzy
pozytywną pętlę zwrotną: średnio 46% pieniędzy wydawanych w lokalnych firmach jest ponownie kierowanych do lokalnej społeczności. Inne korzyści to wzmocnienie tożsamości i zaangażowanie lokalnych społeczności, tworzenie miejsc pracy, innowacje i dywersyfikacja źródeł zaopatrzenia w świeże produkty .


No 11.
Wzmocnienie pozycji przyszłych liderów

Posiadanie kontenerowych farm przez wiele ośrodków pomocy bezdomnym, przez ośrodki korekcyjne dla młodych ludzi, przez ośrodki pomocy społecznej jest drogą dla zaangażowania ludzi dla realizacji ich nowych celów życiowych i zachętą dla porzucenia starych ,często
złych zachowań. Dzięki mikro-farmom osoby te zmieniają swoje społeczności i lokalny profil żywnościowy. Mikro-farmy CubeSpace Crops Farm © inspirują ludzi wokół tego projektu aby stali się liderami nowoczesnego rolnictwa i zrównoważonego rozwoju.


No 12.
Stworzenie bezpiecznych źródeł żywności

Tylko w 2018 r. mieliśmy trzy poważne obszary zarażenia E. coli. Kolejne miały miejsce tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w 2019 .Wiele takich zdarzeń powoduje, że ludzie ciężko chorują i boją się robić zakupy w swoich sklepach z obawy przed nakarmieniem siebie i swoich bliskich skażonymi warzywami. Uprawy zielonych warzyw w środowisku kontenerowych mikro-farm zapewnia większą identyfikowalność produktów i jego absolutną sterylność. Dzięki technologii mikro-farm „Greenery” klienci wiedzą, skąd dokładnie pochodzą warzywa i że są one
sterylnej czystości.


KILKA PRAKTYCZNYCH POWODÓW, ABY ROZPOCZĄĆ ZIELONE UPRAWY W MODUŁACH UPRAWOWYCH CubeSpace Crops Farm ©


No 13.
Zarabianie pieniędzy

Chociaż wspomnieliśmy o kilku cennych powodach dla których warto rozpocząć produkcję zielonych warzyw w nowoczesnych CubeSpace Crops Farm © musimy jeszcze wspomnieć o możliwości zarabiania pieniędzy .
Technologia „Greenery” jest zoptymalizowana dla uprawy sałaty ,zielonych warzyw liściastych i ziół jednakże uprawa wszystkich innych warzyw jest również opłacalna. Zielone warzywa uprawiane w naszych mikro-farmach są czyste ,wolne od pestycydów i dostępne przez cały rok w każdych warunkach klimatycznych. Czynniki te pomagają wielu naszym mini-farmerom w ustalaniu cen premium .


No 14.
Zielone Plantacje w Środku Zimy

Poza uprawą roślin o wysokiej wartości ,technologia „Greenery” daje nieograniczone możliwości w prowadzeniu mikro-farmy niezależnie od sezonu co oznacza możliwość uprawiania nawet roślin ciepłolubnych przez cały rok i w każdych warunkach klimatycznych dzięki izolowanemu pojemnikowi i technologii kontrolowanego środowiska wbudowanej w strukturę mikro-farmy. Mając możliwości zapewnienia stałej rocznej podaży, możesz negocjować wyższe ceny przy sprzedaży poza sezonem!


No 15.
Płać mniej podatków

Podobnie jak inne uprawy rolnicze ,uprawa zielonych warzyw kwalifikuje do opłacania zryczałtowanego podatku od upraw specjalnych co oznacza że możesz płacić naprawdę mniej w porównaniu do 19% podatku dochodowego i pozostać wolnym od kaprysów tych dla których musisz
pracować .