V7CUBESPACE


CubeSpace Hotels …z nowym designem

„Hotele ,które kiedyś były kontenerami to wyjątkowa ucieczka od powtarzalnego ,mdłego luksusu i dość przygnębiającej uniwersalności. Hotele kontenerowe a w tym CubeSpace Hotels to przyciągające wzrok konstrukcje które stają się coraz bardziej popularne ,ponieważ w większości są to obiekty o zmienionym przeznaczeniu z niepowtarzalną atmosferą i nadanym surowej stalowej konstrukcji nowym życiem .Jeśli jest coś nieprzeciętnie oryginalnego to my – Ludzie – zawsze chcemy tego dotknąć ,obejrzeć to i poznać lepiej .Ciekawość więc przyciąga nas w takie miejsca jak CubeSpace Hotels „
– Właściciel V7 CubeSpace©.pl

Kontenery nie służą już tylko do wysyłki różnych produktów ale są miejscem gdzie możesz teraz wygodnie spać w jednym module, spożywać większe posiłki w drugim, a dokonywać zakupów w trzecim.

CubeSpace Hotels poddają się z łatwością różnym stylom i mogą być konwertowane na wiele sposobów ale zawsze nieodłączną częścią ich konstrukcji jest użycie wysokiej jakości materiałów, nowoczesność rozwiązań i wygoda przyszłych klientów którzy będą korzystać z takich miejsc noclegowych. Ostatnio zyskuje na znaczeniu industrialny trend w projektowaniu i zdecydowanie warto go zastosować w przeznaczeniu miejsc hotelowych dla młodych klientów. Oto jeden z naszych ulubionych projektów, którego design może być inspiracją dla decyzji inwestycyjnych.


Mobilny hub hotelowy autorstwa Matt’a White i jego zespołu z firmy ‘’Recycling The Past ‘’


6 jednostek mieszkalnych ,jedna restauracyjna i recepcja oraz oddzielny basen


Grill spot – w stylu industrialnej prostoty


Naturalne materiały i oryginalne wyposażenie tworzą niepowtarzalny klimat


Przestrzeń jadalni z grubymi blatami dębowymi ;podłoga z naturalnej sklejki klonowej nasączanej naturalnym olejem


Każde pomieszczenie z modułem AC / air conditioning unit / – chłodzenie powietrza


Industrialna prostota i nadspodziewanie dużo miejsca w ograniczonej przestrzeni kontenera