">

Kiedy myślimy


Do 2050 r. rolnicy będą musieli wyprodukować o 70% więcej żywności niż obecnie. V7 CubeSpace© oferuje to, co jest największym udogodnieniem w akwakulturze – zautomatyzowaną farmę aqaponiczną z recyrkulacyjnym systemem akwakultury.

AWCC – Aquaponic Water Circulation Control mieszczący się w jednym lub trzech połączonych ze sobą kontenerach. Dla oszczędności wody i maksymalnego wykorzystania jej zasobów.

">

Moduł CubeSpace© Fish Farm (zgłoszony do opatentowania)


Jest specjalnie zaprojektowanym i wysoce technologicznie zaawansowanym ,mobilnym i w pełni konfigurowalnym środowiskiem produkcyjnym . Farma aqaponiczna jest izolowanym kontenerem transportowym lub zespołem kontenerów ,który został specjalnie zmodyfikowany dla zapewnienia optymalnie kontrolowanego środowiska przeznaczonego dla hodowli rybnej lub w połączeniu z dodatkowymi rozwiązaniami także dla uprawy szerokiej gamy produktów ogrodniczych w dowolnym środowisku i klimacie .

Rezultaty produkcyjne są znacznie lepsze do osiągnięcia w krótkim czasie w porównaniu do konwencjonalnych metod produkcji. Z pomocą CubeSpace© można uprawiać prawie wszystko i prawie wszędzie oraz dodatkowo produkować do 6 ton mięsa rybnego rocznie.