">

Nowoczesny, piękny, modułowy, CubeSpace©


Nowoczesny design V7 CubeSpace© oznacza ponadczasowe czyste linie, autentyczność materiałów i efektywne wykorzystanie przestrzeni w każdym budowanym przez nas modelu. Nasze domy zostały skrupulatnie zaprojektowane, aby zapewniać wrażenia z życia w bliskości z naturą w dowolnym miejscu.

Niezależnie od tego, czy jest to dom serii CubeMinus czy też CubePlus to jest on zbudowany z wyjątkowo trwałych materiałów i działa w pełni zasilany energią elektryczną z baterii solarnych lub z przyłączy zewnętrznych.

Nasz świat ewoluuje ku bardziej zrównoważonym technologiom i dlatego V7 CubeSpace© tworzy domy, które są emitentami pozytywnej energii netto w przeciwieństwie do dawnych technologii. Modułowa natura naszych domów oznacza, że są one budowane w kontrolowanym środowisku fabrycznym z rygorystycznym programem kontroli jakości i minimalną ilością odpadów.

">

Nowoczesność


V7CubesSpace jest nie tylko frazą, która określa wszystko, co robimy.Nowoczesny design to wszechstronna filozofia, którą definiujemy w trzech głównych kategoriach:

-Autentyczność materiałów

Pozwalamy materiałom być takimi, jakimi są, a nie próbować by wyglądały na inne.

W serii CubeMinus moduł transportowy jest zarówno częścią konstrukcji głównej domu, ale i materiałem okładziny zewnętrznej. W serii CubePlus moduł transportowy jest również oddzielnym materiałem okładziny zewnętrznej

W serii CubeMinus i CubePlus sufit z drewna tekowego to prawdziwe drewno tekowe, a stalowy panel będący
elementem design’u to prawdziwy kawałek stali.

W V7 CubeSpace© dostajesz to, co widzisz.

 

-Minimalizm

Dla nas minimalizm nie oznacza życia w pustym domu z jednym krzesłem, ale oznacza życie w dobrze zaprojektowanym domu bez zmarnowanej przestrzeni. Nasze projekty mają stworzyć intymność i ciepło bez poczucia ciasnoty, ale też muszą być takimi by nie tworzyć niepotrzebnych kwadratowych obszarów nie wykorzystywanych jako część życiowa i by wygodnie mieszkać w dowolnym miejscu.

 

-Dzielona przestrzeń

CubeSpace© Domy są zbudowane z udziałem dużej ilości szkła.

Unikalne doświadczenia z życia dzielonego między strefą wewnętrzną domu CubeSpace© i strefą
zewnętrzną są charakterystyczną cechą naszych projektów i powodują, iż użytkownik czuje się
połączony z otoczeniem i stanowi jego integralną część. Czy to w tętniącej życiem okolicy miejskiej, czy w spokojnym odosobnieniu.

Zrównoważony rozwój


Podjęliśmy świadomą decyzję o budowie wyjątkowo trwałych domów zasilanych wyłącznie energią elektryczną.

 

Efektywność energetyczna

Widzimy zrównoważoną przyszłość energetyczną, która opiera się na produkcji odnawialnej i czystej energii elektrycznej, która zasila nasze życie i nasze domy. Każdy CubeSpace© Dom jest wyposażony w sprawdzone systemy elektryczne, które pozwalają odnawialnym źródłom energii zrównoważyć część lub całość zużycia energii w domach CubeSpace© .

 

Trwałość

Niezależnie od tego, czy jest to stalowy kontener transportowy dla serii CubeMinus czy serii CubePlus z okładziną z blachy stalowej, każdy dom CubeSpace© jest zbudowane, aby przetrwać próbę czasu. Stalowa konstrukcja i trwałe metalowe okładziny domu oznaczają, że CubeSpace© wymaga znacznie mniej konserwacji w stosunku do standardowego domu. Trwały charakter CubeSpace© oznacza mniej odpadów jako skutek remontu lub ewentualnej rozbiórki domów.

Modułowość


Szybciej

Bez opóźnień związanych z pogodą i innymi nieprzewidzianymi wydarzeniami szybkość i efektywność budowy domów CubeSpace© w fabryce jest wyższa w porównaniu do czasochłonnych i materiałochłonnych metod stosowanych w budownictwie tradycyjnym.

 

Jakość

Rygorystyczna kontrola procesów produkcji w kontrolowanym środowisku fabryki pozwala na osiągnięcie najwyższej jakości montażu domów CubeSpace©. Kontrole jakości przeprowadzane są na każdym etapie, aby utrzymać przewidywalne standardy procesu budowy oraz założone terminy.

 

Mniej odpadów

struktura wewnętrzna domów CubeSpace© i zaawansowane technologicznie techniki konstrukcyjne zapewniają maksymalnie wydajny proces budowlany przy minimalnej ilości odpadów i niewielkim zużyciu energii w procesie produkcji.