">

Granny CubeSpace© czyli komfortowa niezależność dla seniora


Dom dla starszych ludzi to dość magiczna mieszanka metalu ,przyrody i komfortu.

Dwa metalowe pojemniki kontenerowe zostały przemienione w komfortowy CubeSpace© Dom z sypialnią ,z salonem i z nowoczesną kuchnią

">

CubeSpace© dla starszej pary


Ten CubeSpace© Dom posiada wszystko co niezbędne dla komfortowego mieszkania przez parę starszych ludzi.

Zadzwoń do CubeSpace.pl pod numer +48 507763975 lub wyślij e-mail na adres contact@v7cubespace.pl z zapytaniami dotyczącymi wyceny.

Konwersja metalowych kontenerów


Na nowoczesny Granny CubeSpace© Dom jest niezwykle opłacalna i szybka  przez co znacznie mniej zależna lub absolutnie niezależna od kaprysów pogody i budowniczych czy wysokich kosztów bankowych obsługi drogiego kredytu ..

Zdobądż swoją niezależność używając CubeSpace jako rezultat do współpracy z najlepszymi konstruktorami w najlepszej cenie usługi.

Domy Granny CubeSpace© konwertowane z transportowych kontenerów są łatwe do dostarczenia ,często niezależne od żródeł energii i lokalnych warunków ukształtowanej przestrzeni oraz kompletne w 95%

Dom Granny CubeSpace dla Twojej babci ,dziadków


Może być zupełnie niezależny od dostaw energii ,wody czy kanalizacji a szereg ułatwień typu smart pomaga w codziennym życiu starszych ludzi dając im wtórną niezależność.

Domy Granny CubeSpace© stworzone z metalowych pojemników


……są sprytnym sposobem na znaczne zwiększenie dochodu pasywnego poprzez przychody z wynajmu.

Właściciel Granny CubeSpace© Domu może liczyć na 20 do 30% zwrotu z inwestycji rocznie a dom można przenosić w różne miejsca tam gdzie to konieczne tym samym znacznie zwiększając niezależność właściciela w decydowaniu o obszarze lokalizacji dla swoich domów .

">

Domy Granny CubeSpace©


Są łatwiejsze do zbudowania ze względu na brak wymogu posiadania pozwolenia na budowę tak małych i mobilnych CubeSpace© co istotnie podnosi stopień niezależności właściciela od urzędniczych decyzji

">

Domy Granny CubeSpace© dla babci i dziadka


Są ekstremalnie wytrzymałe i trwałe bowiem stworzone na bazie konstrukcji przeznaczonej do długoletniej służby na morzu.

Taka konstrukcja CubeSpace© Domu przynosi ogromną niezależność od konieczności nakładów środków dla częstych napraw i remontów

Granny CubeSpace© dla babci i dziadka


Są budowane przy użyciu kontenerów 20 lub 40 stóp i ich kombinacji.

Przy normalnym czasie produkcji fabrycznej CubeSpace© wynoszącym 3-6 tygodni inwestycja przynosi znaczącą niezależność od procesu montażu i jego codziennych uciążliwości charakterystycznych w budownictwie tradycyjnym.

Granny CubeSpace© dla babci i dziadka


Można ustawić w każdym miejscu gdzie dziś to najlepsze ale z możliwością by może za rok postawić Granny CubeSpace© jeszcze w lepszym miejscu.

…oszczędności w nakładach sięgają 50% w porównaniu z budowaniem czegoś stałego i nie mobilnego.. ..to wszystko jest niezależnością wyboru.

">

CubeSpace© Dom jest opłacalnym rozwiązaniem


…które stwarza ludziom możliwość bycia niezależnymi ,a jednocześnie daje możliwość życia blisko swoich rodzin .

Ludzie będąc niezależnymi od wielu uciążliwych aspektów życia związanych ze stacjonarnym tradycyjnym stylem budownictwa uzyskują piękną ,wyjątkową i zmienną przestrzeń życiową z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

Niezależność związana z przemianą metalowych zbiorników na nowoczesne CubeSpace© Domy przejawia się …

w braku konieczności zadłużenia bankowego w związku ze znacznym ograniczeniem nakładów
w szybkim modelowaniu struktury konstrukcji i design’u stalowego pojemnika
– w dowolnym przemieszczaniu i lokalizacji CubeSpace© Domu tylko w związku potrzebami ,ale bez ograniczeń technicznych.

Mieszkanie babci ,dziadka i każdego w CubeSpace© Dom zapewnia bezcenną niezależność w wielu aspektach życia.

Projekt: Dom Zrównoważony i Niezależny


Rok budowy : 2015
Lokalizacja : Holandia

W przypadku konstrukcji domów ,które nie mają wpływu na przyrodę stosuje się stare kontenery transportowe.

V7 CubeSpace© udoskonalił technologię budowy domów zrównoważonych i niezależnych ,tworząc konstrukcje nie wymagające podłączenia do instalacji wody ,do przyłącza elektrycznego i gazowego czy do kanalizacji.

Czynniki powodujące poszukiwania alternatywy


Według V7 CubeSpace© takie czynniki , jak wysokie czynsze i koszty kredytu sprawiają ,że młodzi ludzie poszukują korzystnej ,rozsądnej i dostępnej alternatywy by mieszkać w dobrym standardzie bez utraty swojej cennej niezależności.

Taką alternatywą jest niezależny , zrównoważony i wygodny dom CubeSpace© ,który zapewnia niezależność od zewnętrznych żródeł energii , przyjazność dla środowiska i swobodę przemieszczania się.

">

Właściciele CubeSpace© nie mają problemów z elektrycznością


…ponieważ ich domy są wyposażone w układy paneli słonecznych i turbiny ,za pomocą których zapewniony jest wysoki poziom bezpieczeństwa energetycznego.

Zrównoważone domy dowodzą ,że każdy CubeSpace© może wytworzyć około 5000 kWh rocznie dlatego całkowicie zapewnia potrzeby właścicieli.
System akumulatorowy o mocy 20 kWh zapewnia niezawodność energetyczną.

">

CubeSpace© Domy wytwarzają wodę pitną z wody deszczowej po zebraniu i filtrowaniu


Woda spełnia wysokie standardy higieniczne.

Takie domy są przyjazne dla środowiska ,ponieważ ścieki są filtrowane przez filtr helofitowy.

CubeSpace© Domy to Manifest w Obronie Klimatu


Nasze tradycyjne domy odpowiadają za jedną trzecią globalnej emisji CO2.

Aby zmniejszać emisję CO2 , musimy zbudować system domostw ze zrównoważonym wytwarzaniem i zużyciem energii przy wykorzystaniu produktów już raz wytworzonych.

Projektujemy i budujemy modne CubeSpace Domy ,biura ,hotele które w procesie ich tworzenia emitują 90% CO2 mniej ,zaś potem w okresie użytkowania są zero – emisyjnymi CO2.