">

Era zrównoważonego mieszkalnictwa


Na całym świecie pojawia się nowy i ekscytujący trend, a coraz większa liczba ludzi mieszka w ekologicznych, przyjaznych dla środowiska domach z pojemników transportowych, ciesząc się licznymi korzyściami płynącymi z nowej fali innowacji architektonicznych.
Jeśli szukasz nowego, ekscytującego miejsca do życia, które jest nie tylko niedrogie, ale pozwala zoptymalizować, zaaranżować i zbudować rozwiązanie mieszkaniowe, o którym marzyłeś, wtedy pojemniki transportowe stanowią najbardziej kreatywną opcję.

Oto, w jaki sposób architektura pojemników transportowych kształtuje naszą rzeczywistość i sposób życia oraz w jaki sposób możesz skorzystać z jej zrównoważonych i innowacyjnych funkcji.

">

Kreatywność


Konstrukcja pojemników transportowych pozwala na kreatywność i indywidualne rozwiązania w zakresie projektowania wnętrz i elementów zewnętrznych.

Podczas gdy tradycyjne przestrzenie mogą być modyfikowane i aktualizowane w mniejszym stopniu, w architekturze domów CubeDom można zastosować każde rozwiązanie projektowe.

Popularne innowacje obejmują wykonywanie ogrodów i prywatnych oaz na dachach domów CubeDom, czy tworzenie szklanych powierzchni w miejscach najmniej oczekiwanych, aby wpuścić do domu dużo słońca czasem budowę na obrotowych platformach dla całodziennego doświetlenia pomieszczeń.

Więcej wolności


Będąc firmą innowacyjną dajemy rozwiązania i nowe możliwości aktywnego stylu mieszkania oraz zachęcamy do tego, ponieważ ten rodzaj życia nie stwarza barier, ale przeciwnie, daje więcej wolności finansowej, uwalnia od ograniczeń mieszkania w jednym miejscu w sąsiedztwie brudnych fabryk, hałasu czy w środowisku ekonomicznego lub ekologicznego upadku.

Umieścimy CubeDom na hydraulicznej obrotnicy obracającej się wraz ze zmianą położenia słońca i eksponującą południową, przeszkloną ścianę domu dla maksymalnego wykorzystania ciepła promieni oraz dla zmiany czasem monotonnego widoku,który już przestał zachwycać…